Roztańczone – nie zmieszane.

Od kilku lat, coraz większym hitem Polskiej jesieni kulturalno – tanecznej staje się turnie tańca, którego głównym reżyserem i łaskawcą jest producent znanej marki Martini, oraz CIN& CIN. W roku 2010, CIN&CIN Polish cup również jest największym i najważniejszym wydarzeniem tanecznym. Sukcesem ów turnieju jest fakt zainteresowania nim rzeszy gwiazd, gwiazdeczek, celebrytów showbiznesu, oraz ludzi z kręgów sztuki, polityków a nadto amatorów i entuzjastów tańca, tancerzy. Wieści bowiem o turnieju tym rozchodzą się jak wici, dzięki mediom docierając do wielu odbiorców w kraju i za granicą. Turniej – CIN&CIN Polish Cup to zwykle niecodzienne święto tańca, oraz jedyna w swoim rodzaju szansa, by podziwiać samemu zawodowych tancerzy, brylujących na parkietach na najwyższych poziomach wtajemniczenia w sztuce tańca. Ale to również niepowtarzalna szansa aby doświadczać erupcji emocji, których źródłem są rywalizacje najlepszych par tancerzy. Producent znanej marki bowiem, poszedł śladami innego producenta, otóż producent Heinekena utworzył międzynarodowy festiwal muzyki „ Heineken Opener”, który odnosi sukcesy.

Tak Cin&Cin jest obecnie synonimem tańca, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Przy czym nie jest istotnym że jest to producent alkoholu, wszak alkohol poniekąd zawsze się wiązał z tańcem, podobnie jak sama muzyka. Ważne jest że ludzie się dobrze bawią, po drugie istotnym jest również, że gdyby nie sponsorzy i organizatorzy takich imprez to Polska scena kulturalna mogła by być znacznie uboższa, a już na pewno byłaby zupełnym zaściankiem europy. Bussines i bussines, jak mawiają Anglosasi, to znaczy reklama w zamian za kulturę, i to jest fair, albowiem kultura zawsze wymaga hojnych mecenasów. A taniec jest akurat bardzo przyjemną dla ucha i oka dziedziną owej sztuki, bez względu na wiek, człowiek każdy odnajdzie w nim radość, ukojenie. Bo zgodnie nawet z aktualną wiedzą naukową, taniec przedłuża życie, w taki sposób że czyni je bardziej znośnym.

Dodane przez autora do tego wpisu Tagi: , ,

Podobne posty

Bardzo modnym zabiegiem są wszelkiego rodzaju modyfikacje. Obecnie zmienić można praktycznie wszystko, dlatego też tak bardzo często zdarza się, że ludzie zmieniają utwory innych wedle własnego uznania, po czym umieszczają je w sieci. Bardzo często ich początki są naprawdę niezłe. Czasami jednak zdarza się też tak, że kopie znacznie lepiej brzmi niż oryginał. Dlatego też, […]