Sylwester inny jak wszystkie.

Co roku, już od dłuższego czasu, Kraków, jak i inne większe miasta Polski organizują plenerowego sylwestra. Trzeba jednak przyznać, że Kraków, może ze względu na swój urok, a może po prostu na samą organizację, zawsze wiedzie w tym prym. Sylwester jednak, nie może odbyć się bez dobrej muzyki. To dlatego rynek tak tłumnie oblegają ludzie i to z całej Polski, nie tylko bowiem krakowianie świętują tam nowy rok. Kraków już dużo wcześniej tętni życiem rozbawionych i oczekujących sylwestra imprezowiczów. Co roku czekają tam spore dawki atrakcji, gwiazdy wielkiego polskiego formatu, grają i śpiewają, możemy pośmiać się z jakimś dobrym kabaretem i zobaczyć show taneczne. Takie gwiazdy jak Wilki, Bajm z Beatą Kozidrak czy Kora, to tylko niektóre z tych, co co roku towarzyszą nam na krakowskim rynku. Dodatkowo również gwiazdy prowadzą dla nas całe show, na przygotowanej specjalnie na sylwestra, wielkiej scenie. Nie może tam nikogo zabraknąć, mimo mroźnej aury, na rynku panuje zawsze gorąca atmosfera. Każdy dostanie kubek szampana, na przywitanie nowego roku i ludzie mimo, że się nie znają, razem się bawią, śpiewają, a o północy składają sobie życzenia.

Na taneczne harce, jest może trochę za mało miejsca, bo krakowski rynek, co roku jest wypełniony po brzegi, ale zdecydowanie można razem pośpiewać, pośmiać się i wypić sylwestrowego szampana. Wstęp jest wolny, a za wszystko płaci miasto, dlatego każdy, kto nie ma konkretnych planów balowych sylwestrowych, może zarezerwować nocleg w Krakowie, wsiąść w auto lub w pociąg i przyjechać do Krakowa. Dorożki zawiozą nas na stare miasto, zjemy pysznego krakowskiego obwarzanka i nie zabraknie dobrej dawki humoru, zabawy, muzyki i przeżyć. Do drugiej nad ranem trwa całe show, potem ludzie rozchodzą się do domów, trochę to trwa, bo małe prowadzące do rynku uliczki, również są tłumnie zakorkowane. Jednak dla tak gorącej i niepowtarzalnej atmosfery, w takim stylu i z takimi gwiazdami, warto przywitać nowy rok i pożegnać stary.

Dodane przez autora do tego wpisu Tagi: , ,

Podobne posty

Z całą pewnością poszukiwanie przeróżnego rodzaju plików a następnie ich ściąganie to może być interesujące rozwiązanie praktycznie dla każdego, dlatego też coraz więcej osób jest tym zainteresowanych. Być może zaskoczy nas fakt, ale bardzo często zdarza się tez tak, że ludzie do pewnych spraw podchodzą w sposób naprawdę bardzo dziwny, dlatego też należy im uzmysłowić […]