Grupa taneczna sabat

W tańcu towarzyskim organizowane są tak zwane turnieje, podczas których wyławiana jest najlepiej tańcząca para. Tańce podzielone są na odpowiednie kategorie, jak na przykład tańce latynoamerykańskie, w których to po kolei każda z par musi wykonać określony taniec, ćwiczy to grupa taneczna sabat. Strój jest adekwatny do rodzaju tańca, a tancerze na plecach i na piersi mają przymocowany indywidualny numer startowy. Na samym początku grupa taneczna sabat na parkiecie znajduje się kilka par, które rywalizują ze sobą i muszą pokazać swój układ choreograficzny od jak najlepszej strony. Jest to trudna sztuka, gdyż jest kilku sędziów i każdy obserwuje każdą parę.

Grupa taneczna Sabat – spokojna muzyka klubowa

Utrudnieniem jest kilka par znajdujących się na tym samym parkiecie, co może stwarzać zagrożenie zderzenia się, a więc trzeba obserwować również i konkurentów, w takich sytuacjach idealnie sprawdza się spokojna muzyka klubowa. Pary, którym nie poszło najlepiej odpadają z turnieju, a ci, którzy zostali, walczą dalej. Wygrywa ta para, która w każdym rodzaju tańca uzyskała najlepszą punktację, zastosowała właściwe kroki oraz zachwyciła choreografią. Takie turnieje są bardzo widowiskowe, dlatego warto się na nie wybrać, jeżeli będą organizowane w naszej okolicy.

Dodane przez autora do tego wpisu

Podobne posty

Bardzo modnym zabiegiem są wszelkiego rodzaju modyfikacje. Obecnie zmienić można praktycznie wszystko, dlatego też tak bardzo często zdarza się, że ludzie zmieniają utwory innych wedle własnego uznania, po czym umieszczają je w sieci. Bardzo często ich początki są naprawdę niezłe. Czasami jednak zdarza się też tak, że kopie znacznie lepiej brzmi niż oryginał. Dlatego też, […]